אודותי

נטורופתית מוסמכת (N.D) והרבליסטית קלינית (CI.H), בעלת קליניקה פרטית בזכרון יעקב. בוגרת מסלול ארבע-שנתי במכללת רידמן. בעלת תואר Heilpraktiker מטעם האקדמיה הגרמנית ב-Saarbrücken. בעלת תואר B.A בסטטיסטיקה ואנגלית מטעם אוניברסיטת חיפה. מרצה בכירה לצמחי מרפא מערביים במכללת רידמן על שלוחותיה השונות. במהלך שלוש שנות מגוריי בהודו למדתי לימודי תעודה ברפואה הודית (איורוודה) עם התמקצעות בצמחי מרפא איורוודים ותזונה איוורוודית. כמו כן, למדתי שיטת טיפול אנרגטית בשם Pranic Healing המסייעת לגוף להגיע לאיזון. אמא לארבעה אוצרות מופלאים (נדב, עמית, עפרי ושני) ומתגוררת בזכרון יעקב.

את המרפאה הנטורופתית הקמתי בשנת 2003 בכדי לעזור לכם, אנשים יקרים, לשנות את אורחות חייכם ולעלות על דרך ההבראה. את פועלי במרפאה אני רואה כשליחות, אני אוהבת לסייע לאנשים בדרך, במסע של חייהם לעבר שלמות עצמית בבריאות טובה.

אני כאן בכדי לעזור לכם למנוע מחלות ולהבריא, להאיר עבורכם את הדרך על מנת להתבונן פנימה באהבה ולהחזיר את הגוף לאיזון.

דרכי הטיפול בקליניקה הנטורופתית בזכרון יעקב הינם:

תזונה טבעית, צמחי מרפא, פרחי באך, נר הופי, ארומתרפיה, הומוטוקסיקולוגיה, רפלקסולוגיה ואבחון אירדיולוגי (רגשי ופיזי)

אם אתם מחפשים את הדרך ומעוניינים לקחת אחריות על חייכם ולעלות על דרך ההבראה, אם אתם אוהבים את עצמכם ומבינים שרק בכם מצוי המפתח לאושר בבריאות טובה ומרגישים שהגיע הזמן לקחת את עצמכם בידיים ולדאוג לבריאותכם.

אני עובדת בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח הפרטיות תחת הסעיף של רפואה משלימה וכן עם ביטוח "פמי פרמיום",  "קרנות השוטרים", "חבר" ו"הסתדרות המורים".

אשמח להיענות לאתגר,

מיכל.

מן המדיה
נטורופתית מיכל פדרליין "בריאות 10" פרופ' קרסו- עשב החיטה
נטורופתית מיכל פדרליין - "תהיו בריאים" עם דנה רון- אלרגיות
עתונות
הטיפול הנטורופתי בעונות המעבר - "עכבר טבעי"